Jesteś tutaj
Home > Co dzisiaj naprawiłem > 9-3 II (YS3F) – Wymiana piór wycieraczek

9-3 II (YS3F) – Wymiana piór wycieraczek

 

Ciekawość z polecenia znajomego na temat wycieraczek OXIMO, zaskutkowała montażem nowych piór. Oczywiście, zamówione pod wymiar starych tj. 575 mm każda. Na nowe pióra nie czekałem długo, bo tylko jeden dzień.

Ależ radość, kiedy przyszła paczka i satysfakcja ich montażu. Jednak, pech chciał (a może) szczęście, że przez kilka dni nie padało, stąd nie mogłem ich za bardzo przetestować. Teraz minęło trochę czasu i mogę podzielić się swoimi wrażeniami. Wycieraczki pracują niezbyt cicho, być może jestem przewrażliwiony na tym punkcie.. Mam też wrażenie, że wycieraczka po stronie pasażera nie zbiera wody z zewnętrznej strony, co absolutnie dyskwalifikuje ja jako “te idealne”. Sama jakość wykonania jest bez zastrzeń, a porównanie ceny do jakości wypada całkiem nieźle.

940_470_84c466a7ed09702e2f02c6e0ad2ffa11

Montaż wycieraczek jest stosunkowy prosty i nie powinien sprawić większych problemów:

A teraz opis, parametry i wycena modyfikacji

  • Producent – OXIMO
  • Model – Aero Silicon Line
  • Dodatkowe – wzmocniony uchwyt w formie “U”
  • Koszt produktu- 31,99 zł (plus koszty wysyłki 14,99 zł)
  • Koszt montażu – 0 zł

4 thoughts on “9-3 II (YS3F) – Wymiana piór wycieraczek

  1. różne wycieraczki testowałem i najlepiej z popularnych pracują BOSCHe, niestety grubo ponad 100zł za komplet…ale za to zbierają wodę i są cichutkie. Wolę raz wydać w roku na taki komplet niż płacić 30-40zł i się wnerwiać, że nieskuteczne. Szkoda nerwów na badziewie…szkoda też szyby. 😉

    1. Żeby nie było następne wymienię na Valeo i zobaczymy jak się sprawdzą ; ) Dzięki Bartek za info.

Dodaj komentarz

Top